Газовики знищили скіфське городище

Газовики знищили скіфське городище

На Полтавщині заявили про знищення скіфського городища.

"На Полтавщині знищується унікальне за збереженістю городище скіфського часу. Роботами з будівництва свердловини 60 Комишнянського НГКР, які виконує Філія ГПУ Полтавагазвидобування АТ Укргазвидобування вже знищено понад 10 тис. квадратних метрів об'єкта культурної спадщини. Більш ніж 200 метрів валу зрівняні з землею", - йдеться у заяві Охоронної археологічної служби України.

Коментарів немає