Неповнолітні побили кондуктора трамвая
У неділю, 11 жовтня, двоє підлітків влаштували бійку в трамваї біля станції метро "Чернігівська". Неповнолітні вибили скло, а також почали бити кондуктора.
Неповнолітні побили кондуктора трамвая
У неділю, 11 жовтня, двоє підлітків влаштували бійку в трамваї біля станції метро "Чернігівська". Неповнолітні вибили скло, а також почали бити кондуктора.
Коментарів немає