У Києві підлітки влаштували погром у трамваї: побили кондуктора і вибили вікно

У Києві підлітки влаштували погром у трамваї: побили кондуктора і вибили вікно

Неповнолітні побили кондуктора трамвая

У неділю, 11 жовтня, двоє підлітків влаштували бійку в трамваї біля станції метро "Чернігівська". Неповнолітні вибили скло, а також почали бити кондуктора.

Коментарів немає