Після вибуху у військовому гуртожитку в Чернігівській області двоє постраждалих, громадянська дівчина і військовослужбовець, знаходяться в медикаментозній комі. Їх стан оцінюється як важкий і стабільно важкий.
Як розповіли в пресслужбі 169-го навчального центру "Десна", постраждалій вчора провели операцію. Ще одна постраждала (дівчина-військовослужбовець) також знаходиться під наглядом лікарів Головного військового клінічного госпіталю з травмою ока.
Коментарів немає