Ліфт з медиками швидкої почав падати вниз (Фото: AKuptsova/pixabay.com)
У Києві, в середу, 14 жовтня обірвався ліфт, в якому знаходилися медики швидкої допомоги, які прибули на виклик.
Про це повідомляє Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф міста Києва.
Коментарів немає