Екслідер одеського осередку "Правого сектора" Сергій Стерненко вважає, що напад на нього під Приморським райсудом Одеси у понеділок, 31 серпня, влаштували ті, хто організував раніше третій замах.
Як передає Укрінформ, про це Стерненко повідомив у Фейсбук, розмістивши фотознімки з місця події.
Коментарів немає