Офіційний Київ збирає екстрене засідання Тристоронньої контактної групи через заяви лідера "ДНР" Дениса Пушиліна. Про це в суботу, 5 вересня, повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Дзеркало тижня.
"Президент був проінформований про це, він дуже стурбований цим. Ми відразу зробили крок: ми, Україна, скликаємо позачергове засідання Тристоронньої контактної групи буквально на завтра", - сказав він.
Коментарів немає