ОБСЄ: з початку перемир'я на Донбасі жоден цивільний не був убитий

ОБСЄ: з початку перемир'я на Донбасі жоден цивільний не був убитий

Після початку перемир'я на Донбасі жоден цивільний не був убитий або поранений в результаті обстрілу або перестрілок. Про це в четвер, 8 жовтня, повідомив голова Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Яшар Халіт Чевік, повідомляє Укрінформ.

У той же час глава місії в Україні повідомив, що до цих пір залишаються обмеження, накладені на лінії зіткнення підконтрольними Росії збройними формуваннями, що "істотно перешкоджає переміщенню спостерігачів ОБСЄ в райони, які не контролюються урядом України".

Коментарів немає