Водій на машині автошколи збив пішохода й вилетів з ним на узбіччя

Водій на машині автошколи збив пішохода й вилетів з ним на узбіччя

Сьогодні, 15 жовтня, на просп. Павла Тичини у столиці водій автомобіля автошколи збив пішохода.

Про це на сторінці у Facebook повідомив "Київ Оперативний".

Коментарів немає