Палата з зачиненими дверима: в херсонській лікарні пацієнт з COVID-19 влаштував погром

Палата з зачиненими дверима: в херсонській лікарні пацієнт з COVID-19 влаштував погром

У Херсоні чоловік c коронавірусом, який продовжує ширитись по Україні, влаштував дебош в палаті обласної інфекційної лікарні через те, що в приміщенні були закриті двері.

Як повідомляє сайт "Херсонці", 63-річного пацієнта привезли до медзакладу з характерним для коронавірусу набором симптомів. Його помістили в ізольований бокс відділення, де вже перебували двоє людей.

Коментарів немає