Інфекціоніст розповіла, як себе вести при легкій формі COVID-19
Коронавірус продовжує атакувати українських громадян. Деякі хворіють у важкій формі, а іншим вдається перехворіти з легкими симптомами інфекції. Інфекціоніст Надія Дребот повідомила українцям, що якщо вони хворіють в легкій формі особливого лікування не потрібно.
Коментарів немає