Поліцейські Дніпропетровської області встановили, що група осіб вербувала й утримувала в "реабілітаційних центрах" соціально незахищених громадян. Про це повідомила прес-служба Нацполіції.
Зокрема, правопорушники утримували в цих "центрах" осіб з інвалідністю, людей похилого віку, осіб з алкогольною та наркотичною залежностями. Учасники злочинної групи змушували потерпілих виконувати роботи в місті Дніпро.
Коментарів немає