З початку 2020 року установи первинної медичної допомоги отримали від Нацслужби здоров'я 14,3 млрд грн за лікування пацієнтів. Про це повідомляє НСЗУ у вівторок, 13 жовтня.
При цьому НСЗУ уклала договори з 1 686 закладами первинної допомоги, а близько 75% українців вже вибрали сімейних лікарів.
Коментарів немає