У Києві через аварію знеструмлені півтори тисячі будинків

У Києві через аварію знеструмлені півтори тисячі будинків

У Києві сталася аварія на підстанції Пріорська, в результаті знеструмлені сотні будинків у чотирьох районах міста. Про це повідомила Київська міськдержадміністрація у четвер, 3 вересня.

Зазначено, що на підстанції аварійно відключився трансформатор. У зв'язку з цим можлива відсутність світла і низький тиск у водопроводі. За оцінкою фахівців, електропостачання відновлять через 30-40 хвилин.

Коментарів немає