Зеленський зробив селфі на мосту і розповів про поїздку в Запорізьку область (фото)

Зеленський зробив селфі на мосту і розповів про поїздку в Запорізьку область (фото)

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Запорізької області ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в обласному центрі і зробив Селфі на мосту, що будується.

Фото глава держави опублікував в своєму Telegram-каналі сьогодні, 19 серпня.

Коментарів немає