Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Запорізької області ознайомився з ходом будівництва автотранспортної магістралі через річку Дніпро в обласному центрі і зробив Селфі на мосту, що будується.
Фото глава держави опублікував в своєму Telegram-каналі сьогодні, 19 серпня.
Коментарів немає