У Києві в районі Видубичів комунальники намагаються демонтувати незаконний забір великого складу з піском, але їм заважає охорона на території. Про це повідомляє телеграм-канал PavlovskyNEWS.
"Поруч із парканом загорівся автомобіль. Його загасили правоохоронці, розбивши скло. Представник благоустрою вважає, що підпал був зроблений спеціально", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає