Підрозділи сепаратистів за минулу добу, 1 вересня, тричі порушили перемир'я на Донбасі. Українські військовослужбовці не постраждали, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил в ранковому зведенні в середу, 2 вересня.
Зокрема, в районі Водяного зафіксовано вогневу активність ворога зі стрілецької зброї і АГС-17. Також ворожі провокації відбувалися на ділянках фронту в районі населених пунктів Майорське, де зафіксовано постріл з ручного протитанкового гранатомета, і Мар'їнки, де було кілька неприцільних черг зі стрілецької зброї.
Коментарів немає