В Україні йде друга хвиля захворювання на коронавірус COVID-19. Про це сказав президент Володимир Зеленський на спільній з президентом Словаччини Зузаною Чапутовою прес-конференції в Братиславі, повідомляє Інтерфакс-Україна в четвер, 24 вересня.
Він нагадав, що зараз у всьому світі, і Україна не виняток, загострення, і зростає кількість хворих.
Коментарів немає