Первинна профспілкова організація (ППО) ДП НАЕК "Енергоатом" планує попереджувальну акцію протесту біля Міністерства енергетики та Кабінету міністрів з метою перегляду державної політики по відношенню до генеруючої компанії.
"Розпочати підготовку до проведення в Києві 19 серпня попереджувальної акції протесту працівників Компанії з пікетуванням Міністерства енергетики та Кабінету міністрів з вимогою переглянути дискримінаційну політику по відношенню до ДП "Енергоатом" та розробити дієві заходи щодо виходу з критичного фінансового стану", - йдеться в постанові профспілкового комітету ППО ДП НАЕК "Енергоатом" від 17 серпня, текст якого має в своєму розпорядженні Енергореформа.
Коментарів немає