"Апокаліпсис" в Хмельницькому: людей з аварійного будинку відселять

У Хмельницькому мешканців будинку, біля якого стався масштабний обвал грунту, планують відселити. За попередніми даними, загрози руйнування будинку немає, але людей з багатоповерхівки таки планують відселити на одну добу.

Як повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради, це необхідно для того, щоб забудовник на сусідньому будмайданчику провів роботи по недопущенню подальшого зсуву ґрунту. Весь цей час на місці працюватимуть усі відповідні служби.

Коментарів немає