Поліція попередила владу Тернополя

Поліція попередила владу Тернополя

Усі, хто відмовляться виконувати вимоги про посилення карантину в Тернополі, будуть притягатися до відповідальності. Про це в п'ятницю, 4 серпня, заявили в поліції Тернопільської області в коментарі виданню РБК-Україна.

"Зараз буде здійснюватися превентивна діяльність про те, що потрібно дотримуватися вимог законодавства. Будуть попереджуватися перевізники, господарюючі суб'єкти, власники, керівники закладів. А там - із понеділка - будемо бачити. У разі порушень поліція буде діяти в межах законодавства", - повідомили в поліції.

Коментарів немає