Двадцять три поліцейських, рятувальників та нацгвардійців протягом 2019-2020 років загинули під час несення служби.
Міністерство внутрішніх справ України створило відеоролик на вшанування їхньої пам'яті, повідомляє Укрінформ.
Двадцять три поліцейських, рятувальників та нацгвардійців протягом 2019-2020 років загинули під час несення служби.
Міністерство внутрішніх справ України створило відеоролик на вшанування їхньої пам'яті, повідомляє Укрінформ.
Коментарів немає