МВС створило ролик на вшанування пам'яті загиблих співробітників

МВС створило ролик на вшанування пам'яті загиблих співробітників

Двадцять три поліцейських, рятувальників та нацгвардійців протягом 2019-2020 років загинули під час несення служби.

Міністерство внутрішніх справ України створило відеоролик на вшанування їхньої пам'яті, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає