У Збройних силах України та МВС за минулу добу підтвердили близько 300 нових випадків інфікування коронавірусом. Двоє людей померли.
Так, за даними Командування медичних сил ЗСУ, в армії заразилися 95 осіб. З них 32 госпіталізовані до лікарень. Всього зараз хворіє 939 осіб.
Коментарів немає