Україна припинила всі контакти з Білоруссю

Україна припинила всі контакти з Білоруссю

Контакти між Україною і Білоруссю "поставлені на паузу". Вони будуть відновлені, лише коли ситуація не буде шкодити репутації України. Про це у четвер, 27 серпня в ефірі програми "Право на владу" заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

За словами глави дипломатичного відомства, не підтримують контакт між собою на цей час і президенти - Володимир Зеленський і Олександр Лукашенко.

Коментарів немає