Міністерство зв'язку УРСР видало розпорядження про глушіння радіостанцій "Бі-Бі-Сі", "Голос Америки", "Німецька хвиля" 20 серпня 1980 року.
Радянська влада вважала їх небезпечними, адже усі транслювали справжню інформацію про події в СРСР і світі, від якої громадяни країни були ізольовані. У пропаганді застосовувалося поняття "ворожі голоси".
Коментарів немає