У Нікополі затримали підозрюваних у вбивстві двох чоловіків

У Нікополі затримали підозрюваних у вбивстві двох чоловіків

У Нікополі затримали підозрюваних у вбивстві двох чоловіків, які були доставлені зі смертельними вогнепальними пораненнями в міську лікарню вранці 14 вересня. Про це повідомляє управління Нацполіції Дніпропетровської області у вівторок, 15 вересня.

"У ході поліцейської спецоперації співробітники управління карного розшуку та Нікопольського відділу поліції встановили, що до подвійного вбивства причетні двоє братів - місцеві жителі 26 та 33-х років", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає