Глава фракції "Слуги народу" Давид Арахамія виступив за скорочення чисельності української армії. Про це в середу, 14 жовтня, він заявив в ефірі телеканалу Україна 24.
Також, він пропонує направити більше коштів на її переозброєння.
Глава фракції "Слуги народу" Давид Арахамія виступив за скорочення чисельності української армії. Про це в середу, 14 жовтня, він заявив в ефірі телеканалу Україна 24.
Також, він пропонує направити більше коштів на її переозброєння.
Коментарів немає