У Маріуполі жінка за кермом не хотіла підписувати документ про штраф
У Маріуполі стався дуже дивний випадок на дорозі. Патрульні зупинили жінку, у якої не був пристебнутий ремінь безпеки. Водій відмовлялася визнати правопорушення і стверджувала, що зняла ремінь при зупинці поліції. Про це повідомляє патрульна поліція Маріуполя.
Коментарів немає