У Харкові та Києві - найбільше хворих на COVID-19 за добу

У Харкові та Києві - найбільше хворих на COVID-19 за добу

За минулу добу, 27 вересня, найбільша кількість нових випадків COVID-19 зареєстрована у Харківській області, Києві, Одеській, Тернопільській, Волинській областях.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Коментарів немає