За минулу добу, 27 вересня, найбільша кількість нових випадків COVID-19 зареєстрована у Харківській області, Києві, Одеській, Тернопільській, Волинській областях.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов.
Коментарів немає