Верховна Рада може піти на карантин через зростання кількості народних депутатів, заражених коронавірусом COVID-19. Про це сказав спікер парламенту Дмитро Разумков в ході пленарного засідання, повідомляє РБК-Україна в середу, 30 вересня.
"Зараз відбулася нарада з представниками всіх депутатських фракцій і груп. У нас за вчора-позавчора захворіла велика кількість людей як в сесійній залі, так і в апараті Верховної Ради. За останні кілька днів до 10 осіб захворіло", - зазначив глава парламенту.
Коментарів немає