У зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Харківській області правоохоронці провели рейд в громадському транспорті. Поліція посилила контроль за дотриманням карантину після того, як Харків і сім районів області виявилися в так званій "жовтій" зоні.
Як розповіли в пресслужбі ГУНП, маски в транспорті Харкова, за оцінками поліції, носять 25-30% пасажирів.
Коментарів немає