У Харкові копи провели "карантинний" рейд в громадському транспорті: що показали перевірки

У Харкові копи провели

У зв'язку з погіршенням ситуації з поширенням коронавірусної інфекції в Харківській області правоохоронці провели рейд в громадському транспорті. Поліція посилила контроль за дотриманням карантину після того, як Харків і сім районів області виявилися в так званій "жовтій" зоні.

Як розповіли в пресслужбі ГУНП, маски в транспорті Харкова, за оцінками поліції, носять 25-30% пасажирів.

Коментарів немає