Бойовики на Донбасі відкривали вогонь з підствольного гранатомета і стрілецької зброї

На Донбасі зафіксували одне порушення режиму тиші з боку бойовиків (Фото: Генеральний штаб ЗСУ/General Staff of the Armed Forces of Ukraine)

Від початку доби п’ятниці, 16 жовтня, бойовики в районі проведення ООС на Донбасі один раз порушили режим тиші, ніхто з українських військових не постраждав.

Як повідомляє пресцентр штабу ООС, терористи один раз відкрили вогонь з підствольного гранатомета і стрілецької зброї біля населеного пункту Водяне на Приазов'ї. Бійці ЗСУ не відкривали вогонь у відповідь.

Коментарів немає