На Донбасі зафіксували одне порушення режиму тиші з боку бойовиків (Фото: Генеральний штаб ЗСУ/General Staff of the Armed Forces of Ukraine)
Від початку доби п’ятниці, 16 жовтня, бойовики в районі проведення ООС на Донбасі один раз порушили режим тиші, ніхто з українських військових не постраждав.
Як повідомляє пресцентр штабу ООС, терористи один раз відкрили вогонь з підствольного гранатомета і стрілецької зброї біля населеного пункту Водяне на Приазов'ї. Бійці ЗСУ не відкривали вогонь у відповідь.
Коментарів немає