У столиці пройшла сильна злива, яка супроводжувалася шквальним вітром. У зв'язку з негодою частина вулиць і будинки були підтоплені. Про це повідомили самі мешканці міста в соціальних мережах.
Зокрема багато киян були змушені звернутися в київський контактний центр 15-51 зі скаргами на диряві дахи і забиті зливостоки.
Коментарів немає