Жителі столиці скаржаться на затоплені через зливу будинки

Жителі столиці скаржаться на затоплені через зливу будинки

У столиці пройшла сильна злива, яка супроводжувалася шквальним вітром. У зв'язку з негодою частина вулиць і будинки були підтоплені. Про це повідомили самі мешканці міста в соціальних мережах.

Зокрема багато киян були змушені звернутися в київський контактний центр 15-51 зі скаргами на диряві дахи і забиті зливостоки.

Коментарів немає