За останню добу найбільшу кількість нових випадків інфікування коронавірусом зафіксували в Харківській області. Так, 23 вересня COVID-19 діагностували у 403 жителів області.
Як кажуть дані моніторингової системи Ради нацбезпеки і оборони, всього в Харківській області коронавірус підтвердили у 15 908 людей. 315 з них не вдалося перемогти хворобу – вони померли (семеро за останню добу). А 4 248 інфікованих одужали.
Коментарів немає