Головна ялинка на Софійській площі у столиці цьогоріч буде штучною. ЇЇ планують використовувати й в наступні роки.
Про це розповів організатор новорічно-різдвяних святкувань на Софійській площі Ігор Добруцький для "УНН".
"Плануємо штучну ялинку використовувати й надалі. Якщо все буде добре, то сама ялинка буде інтерактивна, в неї можна зайти й вийти. Якщо буде карантин - лише підійти та сфотографуватися. Ми розраховуємо, що можна буде скористатися інтерактивом", — повідомив Добруцький.
Коментарів немає