Співачка Оля Полякова в ефірі телешоу посперечалася з міністром охорони здоров'я Максимом Степановим через його реакцію на концерт за участю співачки в Харкові. Діалог відбувся в прямому ефірі каналу Україна 24.
Співачка наголосила, що статистика захворюваності в Харкові після її концерту не зросла. За її словами, після виступу, навпаки, було зафіксовано менше випадків коронавірусу: 2 жовтня - 342 хворих, а 4 жовтня - 271.
Коментарів немає