Мер Києва Віталій Кличко сподівається, що столичній владі не доведеться знову зупиняти роботу наземного транспорту і метро.
Це можливо, якщо в лікарнях не буде вистачити місць для хворих Covid-19, заявив Кличко в ефірі програми "Свобода слова".
Мер Києва Віталій Кличко сподівається, що столичній владі не доведеться знову зупиняти роботу наземного транспорту і метро.
Це можливо, якщо в лікарнях не буде вистачити місць для хворих Covid-19, заявив Кличко в ефірі програми "Свобода слова".
Коментарів немає