Громадський транспорт і метро одразу зупиняться, коли в лікарнях не вистачить місць для хворих на Covid-19 - Кличко

Громадський транспорт і метро одразу зупиняться, коли в лікарнях не вистачить місць для хворих на Covid-19 - Кличко

Мер Києва Віталій Кличко сподівається, що столичній владі не доведеться знову зупиняти роботу наземного транспорту і метро.

Це можливо, якщо в лікарнях не буде вистачити місць для хворих Covid-19, заявив Кличко в ефірі програми "Свобода слова".

Коментарів немає