Школяр з COVID-19 прийшов на перший урок: батьки не знають, що робити

Школяр з COVID-19 прийшов на перший урок: батьки не знають, що робити

З 1 вересня класи відправляють на карантин, а батьки панікують через загрозу зараження

У Бердянську Запорізької області школяр прийшов у школу з коронавірусом. Захворювання лабораторно підтвердили та в школі провели комплекс протиепідемічних заходів. Проводиться розслідування і визначається коло осіб, з якими дитина спілкувалася.

Коментарів немає