У Луцьку біля будівлі міської ради протестують співробітники пологового будинку проти перетворення медустанови в госпіталь для хворих з коронавірусною інфекцією. Про це повідомляє Суспільне Волинь.
Співробітники Луцького пологового будинку вимагають у міської влади пояснень щодо подальшої долі пологового будинку. На знак протесту лікарі перекрили дорогу.
Коментарів немає