Життя у «червоній» зоні. Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко про жорсткий карантин у приморському місті

Життя у «червоній» зоні. Міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко про жорсткий карантин у приморському місті

«Підняли перед областю питання вивезення немісцевих пацієнтів з Covid-19 з наших лікарень»

Ізмаїл – друге за величиною місто Одеської області. Нині воно, згідно зі списком Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у «червоній» карантинній зоні через епідемію коронавірусу.

Коментарів немає