За останню добу найбільша кількість хворих на COVID-19 зареєстрована в Києві, Харківській, Тернопільській, Дніпропетровській та Львівській областях.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Коментарів немає