Найбільше нових хворих на COVID-19 у Києві та чотирьох областях — МОЗ

Найбільше нових хворих на COVID-19 у Києві та чотирьох областях — МОЗ

За останню добу найбільша кількість хворих на COVID-19 зареєстрована в Києві, Харківській, Тернопільській, Дніпропетровській та Львівській областях.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментарів немає