Про підвищення цін на газ, якого могло б не бути, якби держава, включно з Нафтогазом, ефективно працювали в інтресах українців
Сподіваюсь, мене складно підозрювати у популізмі.
Про підвищення цін на газ, якого могло б не бути, якби держава, включно з Нафтогазом, ефективно працювали в інтресах українців
Сподіваюсь, мене складно підозрювати у популізмі.
Коментарів немає