Як нас скалічило рабство

Як нас скалічило рабство

Що відбувається з суспільством, яке травмується десятиліттями? Якому нав’язується викривлена модель як норма? Як колективна травма впливає на розвиток соціуму?

Коли людина зазнає жорстокості, наруги чи знущання, її природня реакція завжди проста — забути. Ніколи і нікому не зізнаватися, бо надто боляче і страшно. Спробувати жити далі.

Коментарів немає