У Тернополі в пологовому будинку померла породілля з Африки, у неї був коронавірус
В пологовому будинку Тернополя померла породілля-іноземка, якій діагностували коронавірус. 29-річна жінка не вижила після екстреного кесаревого розтину.
У Тернополі в пологовому будинку померла породілля з Африки, у неї був коронавірус
В пологовому будинку Тернополя померла породілля-іноземка, якій діагностували коронавірус. 29-річна жінка не вижила після екстреного кесаревого розтину.
Коментарів немає