У пологовому будинку Тернополя померла породілля-іноземка з COVID-19: подробиці

У пологовому будинку Тернополя померла породілля-іноземка з COVID-19: подробиці

У Тернополі в пологовому будинку померла породілля з Африки, у неї був коронавірус

В пологовому будинку Тернополя померла породілля-іноземка, якій діагностували коронавірус. 29-річна жінка не вижила після екстреного кесаревого розтину.

Коментарів немає