В Україні оновили “карантинні” зони — у “червоній” Тернопіль і ще дев’ять міст

В Україні оновили “карантинні” зони — у “червоній” Тернопіль і ще дев’ять міст

Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на позачерговому засіданні оновила розподіл на карантинні зони, який почне діяти 7 вересня.

Про це міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов написав у Телеграмі, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає