Президент Володимир Зеленський задоволений результатами роботи контактної групи під керівництвом Леоніда Кравчука. Оцінку роботи нового керівника української делегації він дав у ході візиту в Херсонську область у четвер, 20 серпня.
"Я дуже задоволений Леонідом Макаровичем Кравчуком. Ще раз хочу: вдячний Кучмі - він дійсно багато роботи зробив. Дуже задоволений, зараз є досягнення", - сказав Зеленський.
Коментарів немає