Зеленський оцінив роботу Кравчука щодо Донбасу

Зеленський оцінив роботу Кравчука щодо Донбасу

Президент Володимир Зеленський задоволений результатами роботи контактної групи під керівництвом Леоніда Кравчука. Оцінку роботи нового керівника української делегації він дав у ході візиту в Херсонську область у четвер, 20 серпня.

"Я дуже задоволений Леонідом Макаровичем Кравчуком. Ще раз хочу: вдячний Кучмі - він дійсно багато роботи зробив. Дуже задоволений, зараз є досягнення", - сказав Зеленський.

Коментарів немає