Там на вулицях живі люди, які вийшли, тому що їх дістала жорстокість ідейного близнюка Януковича
Я перепрошую, а ви не знаєте, де всі фанати Олександра Лукашенка? Що ж вони поховалися так боягузливо, як у 2014-му, всі ці Медведчуки, Ляшко, Ківи, Дубінські, Рабиновичі та інші одіозні персонажі, які ще кілька днів тому закликали навчитися у сусіда, як калічити активістів і вбивати протестувальників?
Де ж ви, пасивісти істеричні? Я тут хотів вам кадри з Мінська показати — погляньте уважно, ви там на чолі колони не бачите Сороса, Байдена чи, може, ілюмінатів?
Коментарів немає