У Дніпрі п'яна жінка залишила немовля біля входу в парк і пішла

У Дніпрі п'яна жінка залишила немовля біля входу в парк і пішла

У Дніпрі на вході в один з міських парків знайшли колиску з маленькою дитиною. Дівчинка замерзла і плакала, поруч з нею лежали мобільний телефон і пляшка.

Як повідомили на Telegram-каналі h_Dnepr, 10-місячну дитину виявили пізно ввечері. Як довго вона перебувала на вулиці, невідомо.

Коментарів немає