Андрій Єрмак (Фото: Офіс президента України)
Глава Офісу президента Андрій Єрмак заявив, що проведення виборів на непідконтрольній Україні території Донбасу можливе лише після повної деокупації, врегулювання всіх безпекових питань та з дотриманням стандартів ОБСЄ.
Коментарів немає