У 2020 - 2021 навчальному році збережуть практику теленавчання, оскільки телебачення - найпоширеніший інформаційний канал. Про це заявив глава Міносвіти Сергій Шкарлет у програмі Офіційна розмову на телеканалі Дім у середу, 19 серпня.
"У Міністерстві освіти ще 74 школи, в яких немає інтернету. Їх було 609 приблизно, на початок минулого року, потім - 260. Зараз 74 школи - без інтернету. Але над цією проблемою спільно з Міністерством цифрової трансформації ми теж працюємо", - сказав Шкарлет.
Коментарів немає