У системі охорони здоров’я не вистачає майже 25 тисяч медпрацівників.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді 4 вересня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
У системі охорони здоров’я не вистачає майже 25 тисяч медпрацівників.
Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді 4 вересня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.
Коментарів немає