Степанов заявляє про дефіцит медиків - бракує 25 тисяч

Степанов заявляє про дефіцит медиків - бракує 25 тисяч

У системі охорони здоров’я не вистачає майже 25 тисяч медпрацівників.

Як передає кореспондент Укрінформу, про це під час години запитань до уряду у Верховній Раді 4 вересня сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Коментарів немає